• 1.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 3.jpg
  • 2.jpg

Polerowanie reflektorów

Wydaje Ci się, że światło rzucane przez Twój samochód jest coraz słabsze? Prawdopodobnie winowajcą są tu reflektory, które z wiekiem matowieją, żółkną i kurzą się od wewnątrz. Na szczęście nie trzeba wymieniać ich na nowe ? wystarczy zastosować polerowanie reflektorów.

Nasza firma w sposób szybki i profesjonalny wykonuje polerowanie reflektorów w każdego rodzaju pojazdach. Wykonywane przez nas zabiegi sprawiają, że elementy te odzyskują dawny blask i wyglądają jak nowe. Polerowanie reflektorów można wykonać w przypadku powierzchni wykonanych ze szkła i plexi. Poradzimy sobie także z przypadkami porysowanymi oraz ?beznadziejnymi?, gdy wydaje się, że jedynym ratunkiem jest wymiana na nowe.

Wykonywane przez nas polerowanie reflektorów to zabieg, który składa się z kilku etapów, dobieranych zawsze pod kątem stanu technicznego i rodzaju konkretnych reflektorów. Zwykle jednak nie trwa to dłużej niż godzinę. Warto zdecydować się na ten zabieg, bo przejrzyste reflektory to nie tylko estetyka pojazdu, ale przede wszystkim bezpieczeństwo na drodze.

 

 

 

 

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko / nazwa firmy:
Twój email:
Telefon kontaktowy:
Wiadomość:

Gdzie jesteśmy...